Czym jest #efektMolluscoo?

Efekt Molluscoo to uśmiech na Twojej twarzy, kiedy zadowolona patrzysz w lustro. Efekt Molluscoo to większa pewność siebie, kiedy idziesz ulicą i zauważasz ukradkowe spojrzenia. To zupełnie nowa jakość Twojej skóry, miękkiej jak nigdy wcześniej, odżywionej jak nigdy dotąd. To komplementy od Twojego mężczyzny, który mówi Ci, jak pięknie dziś wyglądasz. Efekt Molluscoo to nowa Ty!

Naszej firmie przyświecał jeden cel. Umilać życie kobietom i wspierać je, bo na to naprawdę zasługują. A każda kobieta potrzebuje czuć się piękna i zadbana. Niezależnie od wieku, preferencji, charakteru. Każda ma w sobie potrzebę piękna. My chcemy pomóc w zaspokojeniu tej potrzeby. Chcemy sprawiać, że każda z Was będzie patrzyła na siebie z zadowoleniem i będzie czuła się wartościowa. Bo każda z Was naprawdę jest piękna. Trzeba tylko to odkryć.

Wiemy też, że dobre samopoczucie zaczyna się od pięknej skóry. Idąc tym tropem, postanowiliśmy stworzyć kosmetyki innowacyjne, kosmetyki najwyższej jakości, takie, na które każda z Was zasługuje. Pomogło nam w tym wykorzystanie substancji, o której zbawiennych właściwościach można by pisać godzinami. Mowa o śluzie ślimaka. Dlaczego jest tak wyjątkowy?

Dlatego, że to istna bomba nawilżająca. Zawiera między innymi duże ilości kwasu hialuronowego, alantoliny, kolagenu, elastyny, antybakteryjne peptydy i witaminy. Substancje te nie tylko dogłębnie nawilżają, ale też wspaniale regenerują skórę, odbudowują ją, wygładzają i ujędrniają. Działanie nawilżające zostało poparte badaniami i udowodnione laboratoryjnie.

Nasze produkty odmienią Twoją cerę nie do poznania. To Twój klucz do pięknego wyglądu. Klucz do dobrego samopoczucia, klucz do sukcesu. Wypróbuj nasze kosmetyki i przekonaj się na własne oczy, czym jest #efektMolluscoo!